Profinis Visserijtoernooi 2017

Vrijdag 29 december in Sporthal De Vlechttuinen

Poule-indeling

POULE A:                                            POULE B:

Het Zeepaardje                                    BCK40                  

UK222                                                 LT Boys

De Genemuiders                                  KNRM                 

Geertruida B.V.                                    UK64/Vismijn L’oog      

POULE C:                                            POULE D:

VCU                                                     De 33                   

Quotter                                                ST27/UK47        

O231/UK190                                       Atlantic A

UK158/Z525                                        Jodi                      

GY127/P224                                        Snoek B.V.

                              

Wedstrijdprogramma:

Poule A en B

sr. Jan Loosman en Albert van Veen                     

12.00 – 12.15                     Geertruida B.V. – De Genemuiders

12.15 – 12.30                     UK222 – Het Zeepaardje

12.30 – 12.45                     UK64/Vismijn L’oog – KNRM

12.45 – 13.00                     LT Boys – BKC40

13.00 – 13.15                     UK222 – Geertruida B.V.

13.15 – 13.30                     Het Zeepaardje – De Genemuiders

13.30 – 13.45                     LT Boys – UK64/Vismijn L’oog

13.45 – 14.00                     BCK40– KNRM

14.00 – 14.15                     Geertruida B.V. – Het Zeepaardje

14.15 – 14.30                     De Genemuiders – UK222

14.30 – 14.45                     UK64/Vismijn L’oog – BCK40

14.45 – 15.00                     KNRM – LT Boys

Poule C en D

sr. Rein Kramer en Rikus Meun                

15.00 – 15.10                     UK158/Z525 – GY127/P224                        

15.10 – 15.20                     O231/UK190 – VCU

15.20 – 15.30                     De 33 – Atlantic A

15.30 – 15.40                     Jodi – Snoek B.V.

15.40 – 15.50                     VCU – UK158/Z525

15.50 – 16.00                     GY127/P224 – Quotter

16.00 – 16.10                     Snoek B.V. – De 33

16.10 – 16.20                     Atlantic A – ST27/UK47

16.20 – 16.30                     Quotter – VCU

16.30 – 16.40                     UK158/Z525 – O231/UK190       

16.40 – 16.50                     ST27/UK47 – Snoek B.V.

16.50 – 17.00                     De 33 – Jodi

17.00 – 17.10                     O231/UK190 – Quotter

17.10 – 17.20                     VCU – GY127/P224

17.20 – 17.30                     Jodi – ST27/UK47

17.30 – 17.40                     Snoek B.V. – Atlantic A

17.40 – 17.50                     Quotter – UK158/Z525

17.50 – 18.00                     GY127/P224 – O231/UK190

18.00 – 18.10                     ST27/UK47 – De 33

18.10 – 18.20                     Atlantic A – Jodi

 

 

Kwartfinales

18.30 – 18.45                     nr 1 Poule A – nr 2 Poule B (I)

18.45 – 19.00                     nr 2 Poule C – nr 1 Poule D (II)

19.00 – 19.15                     nr 2 Poule D – nr 1 Poule C (III)

19.15 – 19.30                     nr 1 Poule B – nr 2 Poule A (IV)

Halve Finales

19.30–  19.45                     Winnaar I – Winnaar II

19.45 – 20.00                     Winnaar III – Winnaar IV

20.00 – 20.15                     Penalty schieten om 3e en 4e plaats

20.15 – 20.30                     FINALE

21.00                                    PRIJSUITREIKING

Na afloop van de eerste poulewedstrijden en voor en na de prijsuitreiking

is er een verloting met vele mooie prijzen!!!

De opbrengst hiervan is bestemd voor de volgende doelen:

Zeekadetten Urk

Nanginyi Foudation van Mar-Lisa Ras

Jurie Jacob van den Berg/Mercy Ships